TÜRKMED TUZLA DİYALİZ MERKEZİ

Güzelyalı Mah. İnönü Caddesi No:40
Pendik İstanbul
Tel: (216) 494 56 59
Web : www.turkmeddiyaliz.com
Eposta : tuzla@turkmeddiyaliz.com

Türkmed Tuzla Diyaliz Merkezi, 2008 yılının Mart ayında Güzelyalı E5 Yanyol üzerindeki modern merkez binasında diyaliz hayatına başlamıştır. 15 + 3 cihaz kapasitesiyle hizmete veren merkezimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle böbrek hastalığından muzdarip olan konuklarına sıcak bir aile ortamı sağlamaktadır.

Kalite Politikamız
Bölgemizdeki diyaliz tedavilerin de tercih edilen sağlık kuruluşu olmak için; gereksinimleri göz önüne alınan, kişisel gelişmeleri desteklenen, güler yüzlü, araştırmacı ve konusunda uzman kadromuzla; ayrım gözetmeksizin tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, yaşam kalitelerini, kalite yönetim sistemi şartlarında; sürekli iyileştirme prensibi ve çevre bilinciyle sunmaktır.
TEDAVİLER VE HİZMETLER

Bikarbonat Hemodiyaliz ( BIC – HD )
Hemodiafiltrasyon ( Online - HDF )
Single Needle Hemodiyaliz ( SN – HD )
High Flux Hemodiyaliz ( HF – HD )
Ultrapure Saf Su Sistemi (Online )
Hepatit C+, Hepatiti B+, Hepatit B+ C+ Diyaliz Salon Ayrımı
Dahili Biokimya Laboratuvarı ve EKG
Tıbbi Sorumluluk ( Medikal Malpractise ) Sigortası
ANAB - ICR ISO 9001-2000 Kalite Yönetimi Belgesi
Seans İçi Ücretsiz Hizmet Sunumları

GENEL ÖZELLİKLER

Servis İmkanı;Anadolu Yakasında Erenköy’den Gebze’ye kadar geniş bir güzergah çizgisinde ücretsiz olarak ulaşımlarınız Özel Diyaliz Servislerimizle sağlanmaktadır. Hastalarımız seans öncesi belirtilen saatte evlerinden alınır ve seans sonrasında yine evlerine bırakılır.

7/24 ulaşım imkanı;Türkmed Diyaliz Merkezlerimize en kısa sürede ulaşmak ve merak ettiğiniz tüm sorularınıza doğru yanıtlar almak için 444 39 59 no’lu telefon numaramızı 24 saat arayabilirsiniz. Telefonunuz şehir içi normal tarifeden ücretlendirilecektir.

Salon Özellikleri;Salonlarımız Negatif salon ve Hepatit Pozitif salon olarak ayrılmıştır. Ayrıca salondaki hastalarımız hepatit durumlarına göre Hepatit B(+); Hepatit C(+)ve Hepatit B(+) C(+) ve HCV RNA (+) olarak ayrı odalarda diyalize girmektedirler. Salonlarımız klimalıdır ve havalandırma olanakları mevcuttur. Tedaviniz esnasında yatak başına minimum 12m2 ayrılmış olan salonlarımızda tercihinize göre günlük gazetelerinizi okuyabilir, müzik dinleyebilir ya da size özel yatağınıza monte LCD ekran televizyonunuzu yine size özel kulaklığınızı takarak istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. Merkezlerimizde var olan jeneratör sayesinde hizmetlerimiz elektrik kesintisinden etkilenmemektedir.

Bekleme Salonu Özellikleri; Bekleme salonlarımızdarefakatçilerimiz için televizyon, günlük gazeteler, Türkmed Diyaliz Aktüel Dergilerimiz, Diyaliz Hakkında Bilgilendirme Broşürlerimiz ve çeşitli sunumlarımız mevcuttur.

Diyetisyen;diyetisyenimiz merkezlerimizde fulltime olarak görev yapmaktadır. İkram edilen yiyecekler, diyetisyenimiz ve hekimlerimiz tarafından gerekli tıbbi kurallara uygun şekilde düzenlenmektedir. Diyetisyenimiz tüm hastalarımızın rutin kontrollerini yapmakta, kilo alımlarını ve beslenmelerini düzenli olarak izlemektedir.


Tüm merkezler; Sosyal Güvenlik Kurumları ( SSK, Emekli Sandığı, Bağkur )ile anlaşmalı olup, hastalara verilen hizmetler için hiçbir fark ücreti alınmamaktadır.