Sitede Ara

   

Üye Girişi

Email
Şifre

Şifremi Unuttum
Üye Olmak İstiyorum

 Hakkımızda

Turizm Medya Grubu bünyesinde altı ayda bir yayımlanan 'Sağlık Merkezleri Rehberi', Türkiye genelindeki sağlık kuruluşlarını aynı çatı altında toplayarak, sağlık sektöründe bir ilke imza attı.

Özel-vakıf hastanelerinden branş merkezlerine, tıp merkezlerinden görüntüleme merkezlerine, laboratuarlardan özel ambulans hizmetlerinin tanıtımına kadar sağlık kuruluşlarıyla ilgili A'dan Z'ye en etkin kurumların yer aldığı 'Sağlık Merkezleri Rehberi', sektörde önemli bir boşluğu dolduruyor.

Sağlık Merkezleri Rehberi, sağlık sektörüyle ilgili kuruluşlara ve sağlık turizmiyle ilgili seyahat acenteleri ve organizasyon firmalarının yöneticilerine de ücretsiz olarak gönderiliyor.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Turizm Medya Grubu işbirliğiyle hazırlanan Türkiye'nin ilk 'Sağlık Turizm CD'si' ise dünyanın önde gelen 12 turizm fuarında dağıtılacak. 'Sağlık Turizm CD'si Türkiye'deki sağlık kuruluşlarının dünyadaki tanıtımı açısından stratejik önem taşıyor.

Turizm Medya Grubu tarafından hazırlanan SpaHotel Turkey ve Sağlık Merkezleri Rehberi'nin katılımcıları, kendi tanıtımlarını CD içerisinde yaparak, dünya genelinde bir marka bilinirliliğine ulaşma şansına sahip olacak.