RENTEK DİYALİZ MERKEZİ

Mehmet Akif Cad.Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No2/1
Şirinevler İstanbul
Tel: (212)552 44 15
Web : www.rentek.com.tr
Eposta : neslierda@hotmail.com

Mehmet akif cad mehmet cıbıkcı ıs merkezı no 2/1 şirinevler adresınde 2004 yılından bu yana profesyonelce Rentek Dıyalız Merkezi olarak hemodıyalız hastalarına hızmet vermekteyız.Merkezımız   İstanbul Ataturk Havalımanına …. km uzaklıkta olup,Şirinevler merkezde  faaliyet göstermektedir.Merkezimizde 25+2 adet hemodiyaliz cihazi bulunmaktadır. Diğer şubemiz olan Diyatıp Diyaliz Merkezimiz  ise 2006 Ocak ayından itibaren, Bakırköy’ün merkezi Zuhuratbaba Mahallesinde 15+1 adet hemodiyaliz cihazı ile  bahçe içinde müstakil binasında konforlu ve huzurlu bir ortamda hastalarına  en iyi tıbbi hizmeti sunmaktadır.

 Merkezlerimiz klimalıdır. Tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazeteleri okuyabilir, müzik ya da uydu yayınıyla görüntü veren kişiye özel kulaklı televizyon yayınından yararlanabilirsiniz.

 

Diyaliz merkezlerimizde  hastalarımıza kişiye özel olarak (şeker hastaları da dikkate alınarak) diyaliz hekimlerimiz ve uzman diyetisyen kontrolünde hazırlanan listeler ışığında ikramlarımız (kahvaltı,ara öğün , çay ve tost) mevcuttur. Bekleme salonlarımız, hasta yakınlarının rahat edebileceği ferahlıkta düzenlenmiş ve  plazma(LCD) TV yayını ile zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceğiniz şekilde donatılmıştır.Hemodiyaliz ünitemizde hastalar deneyimli ve uzman sağlık personelimiz tarafından diyalize alınmakta ve tedavileri yapılmaktadır. Geniş bir hasta servis ağına sahip olan merkezlerimiz, hastaların durumlarının bilincinde olarak en kısa sürede hastalarımızın merkezlerimize ulaşımlarının  sağlanması için azami çaba sarfetmekte ve  kendımıza ait hasta taşıma araçları ile hastalarımız evlerinden alınarak merkezimize zahmetsizce ulaştırılmaktadır

 

En ileri teknolojilerle donatılmış  infektif ve non-infektif seans salonlarımız ayrı katlarda olup su sistemimiz ve endotoksin filtrelerimiz sayesinde tüm hemodiyaliz modellerini her iki merkezimizde de en mükemmel biçimde uygulayabilmekteyiz.


Mine Besler(Nefroloji Uzmanı)

Gürkan Yurteri(İç Hastalıkları Uzmanı)

Nurgül Güven(İç Hastalıkları Uzmanı)

Aysun Yıldız(Hemodiyaliz Hekimi)

Hacer Kayaözkaya(Diyetisyen)

Sonay Canbek(Psikolog)
Acıbadem Sigorta

Güneş Gigorta

Sgk,Ssk,Emekli Sandığı,Bagkur,Yurtdışı Sigorta,Aok