PEDİMER

Rauf Tokgöz İş merk. Namık Kemal Mh. Alemdağ Cd. Kurudere Sk. No:1 D:4
Ümraniye İstanbul
Tel: (0216) 523 04 17
Web : www.pedimer.com
Eposta : pedimer@hotmail.com

Çocuklarımız en değerli varlıklarımız,ve onların hastalıklarının tedavisi kadar sağlıklarının korunması, yani koruyucu hekimlik hizmetlerinin uygulanması da önemli. Bu çerçevede PEDİMER yaklaşık 20 yıllık çocuk sağlığı ve hastalıkları tecrübesi olan iki uzman pediatrist ile 2003 yılından bu yana İstanbul Anadolu yakası, Ümraniye bölgesinde hizmet vermektedir.Kurumumuzda koruyucu hekimlik hizmeti olarak tüm çocukluk aşıları uygulanabilmekte ve Sağlık Bakanlığı aşı programındaki tüm aşılar ücretsiz olarak Sağlık Bakanlığı izni ile yapılmaktadır.Mesai saatleri dışındaki sağlık sorunlarınız için de telefon ile danışmanlık ve yönlendirme hizmeti verilmektedir.

Röntgen ve ultrason konusunda Çamlıca Görüntüleme merkezi ile, laboratuvar tetkikleri için de İnvitro laboratuvarları ile çalışmaktayız.

Çocukların ergenlik dönemine kadar (özellikle de ilk 2 yaş içinde) tedavi ve aşılamalarının özel durumlar haricinde hastane ortamı dışında ve tek elden yürütülmesinin onların psikolojik ve sosyal gelişimi açısından daha olumlu olacağına inanıyoruz. Bu bağlamda ebeveynlere düşen bu konforu geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sağlamak olmalıdır. Bu misyonu gerçekleştirebilmek için bizler her zaman yardıma hazırız. Ruhsal ve fiziksel açıdan sağlam ve sağlıklı bireyler yetiştirebilmek temel görevlerimiz arasındadır. Unutulmamalıdır ki birçok konuda olduğu gibi ruh ve beden sağlığının da temeli çocuk yaşlarda atılmaktadır.Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Onlara hakettikleri geleceği hazırlamak da bizlerin sorumluluğudur.


Uzm. Dr. Murat Akça
Uzm. Dr. Memduh Yamaç
Yapı Kredi Sigorta