ÖZEL UĞUR GÖZ MERKEZİ

ŞAZİBEY MAH.STAD CAD. NO 15
Merkez K.Maraş
Tel: (344) 2354444
Web : www.ugurgoz.com
Eposta : info@ugurgoz.com

Uğur Göz Hastanesi kısa sürede göz sağlığında sadece Kahramanmaraş’ın değil aynı zamanda tüm bölgenin alanında en donanımlı göz hastanesi olma yolunda  hızla ilerlemektedir. Bugüne kadar gerek yurt içinde gerekse de yurtdışından gelen birçok hastayı sağlığına kavuşturan bu klinik adeta sağlık sektöründe markalaşmaya öncülük etmektedir.

Tecrübeli uzman hekimlerden oluşan medikal kadrosu, alanında uzman yöneticileri ile her birimde “insana yatırım” yaparak geleceğe emin adımlarla yürüyen Uğur Göz Hastanesi ekip olmanın ve aynı inançla bu ruhu paylaşmanın da örneğini vermektedir. Klinik, Excimer Lazer’de gösterdiği üstün performansın yanında katarakt, glokom, şaşılık, vitrektomi gibi en zorlu operasyonları başarıyla gerçekleştirerek bölgede daha önce yapılmayan bu tedavilerde referans kliniği olmuştur.

Tam donanımlı muayene odaları ve ameliyathaneleri, acil ünitesi, dinlenme alanları, ferah sosyal üniteler, bahçe düzenlemesi ve geniş otoparkı ile her şeyin önceden düşünüldüğü modern bir sağlık kompleksi olarak Uğur Göz Hastanesi dünyaya açılan pencereniz ocaktır.

Gözünüz Bizde Olsun.


OP.DR.UĞUR TOKA-GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

OP.DR.AHMET METİN BAŞKAN-GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

OP.DR.ONUR ABDİK-GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

OP.DR.ATİLLA KİLİTÇİOĞLU-GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

UZM. DR.MUSTAFA KÜÇÜKPINAR-ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI


EXCİMER LAZER,LASİK,EPİLASİK,FAKO,ARGON LAZER,

YAG LAZER,OCT,FFA,ULTRASONOGRAFİ,

GÖRME ALANI,CROSSLİNKİNG,BİOMETRİ,

CAM CİHAZI,SLT LAZER,CRYO CİHAZI,WAVEFRONT,TOPOGRAFİ,PAKİMETRİ


SGK (BAĞKUR,SSK,EMEKLİ SANDIĞI,MEMUR,TSK),TBMM