ÖZEL TERAPİ TIP MERKEZİ

Bahçelievler mah.Hızırreis cad.Tugay apt.7/1
Merkez Antalya
Tel: (242) 244 88 83
Web : www.antalyapsikiyatri.com
Eposta : info@antalyapsikiyatri.com

1 nisan 2007 yılında kurulan merkezimiz yaklaşık 2 yıl ANTALYA PSİKİYATRİ MERKEZİ Adı altında hizmet verdikten sonra yaklaşık bir(1) yıldır TERAPİ TIP MERKEZİ adıyla hizmetlerine devam etmektedir.Merkezimizin en önemli özelliği Antalya da psikiyatri ve nöroloji (nöro-psikiyatri)alanında hizmet veren SOSYAL GÜVENLİK KURUMLARI(emekli sandığı-ssk-bağkur) ile anlaşması olan İLK , TEK  kurumdur.


Bizler Kurulduğumuz İlk Günden Bu Zamana Kadar Sadece Psikiyatri Ve Nöroloji Alanında Hizmet Verdik ,Bu Anlayışla Da Hizmetlerimize Devam Ediyoruz.

3 Adet Psikiyatri ,1 Adet Nöroloji   Polikliniğimiz Mevcuttur.Bunun Yanı Sıra 2 Klinik Psikoloğumuzla Da Hizmet Vermekteyiz. Acıbadem Grubuyla Yapmış Olduğumuz Anlaşma İle Kan Dan Bakılan Tüm Tahliller, Güney Emar Ve Net Emar İle Yapılmış Anlaşmalarla  Görüntüleme Tetkiklerinde De(Beyin Tomografisi ,Emar V.S)Sosyal Güvenlik Kurumları İle Anlaşmalı Hizmet Vermekteyiz.Kurumumuzda Uzman Hekimimiz Tarafından Eeg Ve Emg Çekimleri De Yapılmaktadır.Özetle ,Psikiyatri Ve Nöroloji Alanında Eksiksiz Bir Hizmet ,Tahlil Ve Tetkikle De Hizmeti Bütünlüyoruz.Randevu İle Çalışmaktayız.


Psikiyatrist Dr.Mehmet YUMRU
Psikiyatrist Dr.Ali ÖZGEN
Psikiyatrist Dr.Zeynep Arslan SARGIN
Klinik Psikolog. Necla Ayhan KAYIR
Klinik Psikolog.Yasemin KULAÇ


 Sosyal güvenlik kurumlarının tümüyle anlaşmamız mevcuttur.