ÖZEL İLGİ CERRAHİ TIP MERKEZİ

Mithatpaşa Cad. 103/1 Sokak No:5
Göztepe İzmir
Tel: (232)244 88 88
Web : www.ilgitip.com.tr
Eposta : info@ilgitip.com.tr

Özel   İLGİ Cerrahi Tıp Merkezi, modern donanımlı ameliyathane   doğumhane ve  muayene birimleri , uzman kadrosu ve size evinizin rahatlığını aratmayacak hasta odaları ile İzmir Göztepe’de 2007 yılı Şubat ayında  hizmete girmiştir . Butik sağlık kuruluşu konsepti ile dizayn edilmiş olan Tıp Merkezimizde hastalarımıza  alışılmış klasik  hastane atmosferinden farklı sıcak bir ortamda , güleryüzlü ve ilgili   sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Sağlık İLGİ ister’ sloganını kendine ilke edinmiş olan kliniğimiz bulunduğu konum itibari ile de bazı ayrıcalıklara sahip bulunmaktadır.    Çok merkezi bir yerde olmasına karşın, park sorununun  yaşanmaması, gürültüden uzak olması ve yeşilliklere bakan ferah odaları ile farklı bir hizmet sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi , Estetik ve Plastik Cerrahi , Ortopedi ve Travmatoloji , K.B.B, Üroloji ve Göz dallarında ameliyatlar yapılan merkezimizden; Özel Sigortalılar, anlaşmalı banka çalışanları, emeklileri ve anlaşmalı şirketlere mensup hastalar, SGK mensupları   sağlık hizmeti alabilmektedirler.

Tıp  merkezimizin  bünyesinde Tomografi, Röntgen; Mamografi, Kemik Dansitometrisi, Ultrason ve Renkli Doppler USG cihazlarının bulunduğu modern bir radyoloji ünitesi ile tüm Biyokimya ve Mikrobiyoloji tetkiklerinin çalışılabildiği laboratuar birimi de yer almaktadır.
7 Gün 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti de sunulan  kliniğimiz  açıldığı günden bu yana İzmir’lilere  güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç  edinmiştir.
 ISO 9001:2000 Kalite belgesine sahip olan  kuruluşumuz  sizlerden  aldığı güç ve olumlu geri dönüşlerin vermiş olduğu motivasyon  ile  büyümeyi hedeflemektedir.


Acil Servis
Dahiliye
Çocuk Hastalıkları
Diş Hastalıkları
Genel Cerrahi
Mikrobiyoloji
Nöroloji
Ortopedi
Üroloji
Göz Hastalıkları
Radyoloji
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Kadın Doğum
Plastik, Rekonstüriktif ve Estetik Cerrahi
Kulak Burun Boğaz
Psikiyatri
Kardiyoloji
 Tüm özel sigortalar – Bankalar - SGK