ÖZEL BİR NEFES GÖĞÜS HASTALIKLARI MERKEZİ

Siteler Mah. Nazif Balkan Cad. No:35-37
Lüleburgaz Kırklareli
Tel: (288) 4157474
Web : www.birnefes.com.tr
Eposta : birnefes@birnefes.com.tr

 

Özel bir nefes göğüs hastalıkları merkezi 2004 yılında Edirne’de açıldı. 2009 yılında Özel Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi Kırklareli Lüleburgaz’da hizmet vermeye başladı. Hastaneler Sınıflandırmasında A Grubu olan Hastanemiz, Türkiye’de ilk ve tek Özel Göğüs Hastalıkları Hastanesi olmak ile birlikte iyi yönetim uygulamaları konusunda uluslararası fikir birliği sunan ISO 9001:2008 Kalite Belgesine sahiptir. Hastanemiz Bünyesinde hizmet veren Uyku Bozuklukları Laboratuarımız ise Uluslar arası Akreditasyon Belgesine sahiptir.

Hastanemiz 6 kattan oluşmuş olup 3600 metrekare kapalı, 2000 metrekare açık alana sahiptir. 37 adet tek kişilik özel odası bulunan Hastanemizde Göğüs Hastalıkları ve Dahiliye branşı bulunmakta olup, Acil Servisimiz 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Yatan Hasta Servisimiz, Yoğun Bakım Ünitemiz, Laboratuvar Hizmetlerimiz, Radyoloji Hizmetleri, Solunum Fonksiyon Testleri, Uyku, Alerji, Bronkoskopi Birimimiz bulunmaktadır.

Akciğer ve solunum yolu hastalıkları kendisine özgü teşhis ve tedavi yöntemlerini gerektiren, toplumumuzda çok sayıda insanı ilgilendiren bir sağlık sorunudur. Hastanemizin bu konuda alanında uzman kadrosu ile Göğüs hastalıklarının Bölgedeki çözüm merkezi olması planlandı. Dahiliye Bölümü poliklinik ve yatan hasta servisinde tedavi gören hastalarımızın gerekli muayene ve takipleri yapılmaktadır.

 Hastalarımızın güvenine layık olmaya çalışan, hasta odaklı, kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı bir sağlık kuruluşuyuz. Hastalarımıza uygulanan özel bakım yöntemleri, hasta eğitim programları ve rehabilitasyon çalışmalarıyla hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlıyoruz.


Uzm.Dr.Mahmut TURUT
( GÖĞÜS HASTALIKLARI )
BAŞHEKİM

 

Uzm.Dr.İlker YILMAM
( GÖĞÜS HASTALIKLARI )

Uzm.Dr.Nejat Tezer HAZNEDAROĞLU
( GÖĞÜS HASTALIKLARI )


Uzm.Dr. Murat GÜNAY
( DAHİLİYE)


Uzm.Dr. Fevzi YÜKSEL
(RADYOLOJİ)


Uzm.Dr. Duran DEMİRCİ
(BİYOKİMYA)

Dr. İlknur GÖRÇİN

(ACİL DOKTORU)
GSS(SSK-BAĞKUR-EMEKLİ SANDIĞI-DEVLET MEMURLARI)BANKALAR ve ÖZEL SİGORTALAR İLE ANLAŞMALIYIZ.