ONEP ESTETİK PLASTİK VE REKONSTRÜKTİF CERRAHİ KLİNİĞİ

Manolyalı Sk. No:15 34330
Levent İstanbul
Tel: (212)283 92 70
Web : www.onep.com.tr
Eposta : info@onep.com.tr

ONEP merkezi Prof.Dr.Onur Erol tarafından 1981 yılında Ankara’da kurulmuş, 1985’de İstanbul’a taşınmıştır. 11 yıl boyunca Şişli’de hizmet veren ONEP, hastanede yatmadan ameliyat ve aynı gün taburcu olabilme doğrultusunda merkezini müstakil yeni binasına nakletmiştir.
Tam teşekküllü “Ayaktan Tedavi Merkezi”(Outpatient Clinic) olarak ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği plastik cerrahlar grubuyla 1996’da Levent’te kurulmuştur.
1200m²lik lik çalışma alanı içeren klinikde, iki ameliyat odası, dört bakım ünitesi bulunmaktadır.
Plastik Cerrahi Uzmanlık sonrası eğitim veren Onep 32 Plastik Cerraha altı ay ile oniki ay arasında değişen sürelerde uzmanlık sonrası eğitimi vermiştir. Bu yaklaşım halen devam etmekte olup, her devre için iki uzman eğitime alınmaktadır.
1981’den beri Türkiye’de maddi durumu yetersiz, doğuştan damak ve dudak yarığı, kepçe kulak gibi plastik cerrahi özürlü çocuklara yardım yapmış olan Onep ekibi, 2003 yılında daha çok çocuğa ulaşabilmek için Plastik Cerrahi Özürlü Hastalara Yardım ve Plastik Cerrahiyi Geliştirme Vakfı’nı kurmuştur.

Her ay “dudak-damak yarıkları, maksillofasyal, kraniofasyal cerrahi” hastaları için bir konsey toplantısı düzenlenmekte ve burada bilimsel olarak plastik cerrahi özürlü çocuk vakalar tartışılmaktadır. Plastik cerrah, ortodontist, çocuk doktoru, beyin cerrahı, konuşma terapisti ve psikologtan oluşan bu konseyin tartışmalarını dinlemek üzere birçok genç plastik cerrah bu toplantılara katılmakta, çeşitli konularda katılımcılara eğitim kursları verilmektedir.

Haziran 2003’te ONEP ailesine, Maya Residence içerisinde Etiler-M-ONEP,

2006 yılının Kasım ayında da Caddebostan M-Onep, Ameliyatsız Estetik ve Sağlıklı Yaşam Polikliniklerimiz  eklenmiştir.


 


Prof.Dr. Onur Erol
Prof.Dr. Ata Uysal
Doc.Dr. Galip Ağaoğlu
Uz.Dr. Feza Bavbek
Uz.Dr. Hakan Güney
Uz.Dr. Murat Pençe
Uz.Dr. Esra Çelik