OMURGA İSTANBUL

Adres: Fener Kalamış Caddesi 26
Kadıköy İstanbul
Tel: (216)418 18 15
Web : www.omurgaistanbul.com
Eposta : bilgi@omurgaistanbul.com

Beş yılı aşkın bir süredir güvenli sağlık hizmeti veren OMURGA İSTANBUL insan hareket sistemi problemlerine multidispliner anlayışla yaklaşan bir sağlık kuruluşudur. İnsan iskelet ve kas sistemini ilgilendiren hastalıkların çözümü için ortopedi, fizik tedavi, beyin cerrahisi, algoloji, psikiyatri ve gerektiğinde enfeksiyon hastalıkları, onkoloji gibi branşları bir araya getirir. Hastaya en az risk taşıyan müdahaleler ile en iyi tedavi sonuçlarını almak; tedaviyi ekonomik boyutları ile de optimal noktalarda uygulamaya koymak OMURGA İSTANBUL’un hedefidir. Uzmanlık dallarında seçkin hekimlerden ve cerrahlardan oluşan grubun başkanlığı tecrübeli Ortopedi ve Omurga Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr.N.Cihangir İslam tarafından yürütülmektedir. Detaylı bilgi www.omurgaistanbul.com web sayfasından alınabilir.


Grubumuzun kurucularından Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç.Dr.N.Cihangir İslam kuruluşumuzdan bugüne grubumuzun başkanlığını da yürütmektedir. Ortopedi, travmatoloji ve omurga cerrahisi konularında uzmandır. Uz.Dr.Banu Kalpakçıoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümümüzün sorumlusudur. Ortopedi ve omurga cerrahisi uzmanları Op.Dr.Nikola Azar ve Op.Dr.Murat Mert aynı zamanda kurumumuzun kurucularındandır. Beyin-Omurilik-Sinir Cerrahisi uzmanı Op.Dr.Ahmet Levent Aydın ve pilates eğitmenimiz Dr.Dolay Özdinç Göğüş ekibimizin konularında tecrübeli elemanlarımızdır.


OMURGA İSTANBUL hareket sistemi sorunları üzerine multidisipliner anlayışla kaliteli hizmet veren bağımsız bir teşhis ve ayaktan tedavi kliniğidir. OMURGA İSTANBUL’un el rehabilitasyonunu da içeren güçlü bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi de mevcuttur. Kurumumuz teşhis için gerekli olan ileri tetkik ve incelemeleri anlaşmalı olduğu konusunda uzmanlaşmış, ileri teknolojiye sahip, güvenilir kurumlarla uygular. Hastane yatışı ve ameliyat gerektiren tedavileri hastanın sağlık güvencesinin ve sigortasının imkanları doğrultusunda hastanın tercihini gözeterek tıbbi altyapısı güçlü olan anlaşmalı hastanelerde uygular