IDC- AKDENİZ DİYALİZ MERKEZİ

Meltem Mah. 100. Yıl Bulvarı No: 112
Merkez Antalya
Tel: (242)2381138
Web : www.idcantalya.com
Eposta : info@idcantalya.com

IDC- AKDENİZ diyaliz merkezi Antalya’nın meşhur Konyaaltı plajının üst yolunda, Sheraton otelinin çaprazında , etrafı spor tesisleri ile çevrili, geniş bahçeli bir alanda  Eylül 2005’te hizmete açılmıştır. 

Akdeniz Üniversite Hastanesine  yakınlığı  1,5 km,  Devlet hastanesine yakınlığı ise 500 metre’dir.Fresenius, Toray  ve Braun olmak üzere 40 Cihaz kapasiteli..HD, HDF, Single needle, Katheter ile bicarbonatlı diyaliz yapılır. Merkezimiz 2 katlı ve asansörlü olup, haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Diyaliz salonlarımız  bol pencereli ve ferahtır. Palmiyeli güzel bahçe manzaramız diyaliz esnasında daha iyi vakit geçirmenize yardımcı olur.  

Konusunda son derece deneyimli Doktor ve hemşire  ekibi kaliteli bir hizmet anlayışı ile hastalarına en iyi  bakımı sunmaya özen gösterir.

Hepatit  C makineleri ayrı bölümlerde, Hepatit B makineleri de ayrı odalarda bulunur.

Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimizin  yedeği vardır ve ayrıca 170 KW’lık acil durum jeneratörümüz bulunmaktadır.

EKG, Defibrilatör ve tüm gerekli acil müdahale ekipmanları mevcuttur.

Her  hastamızın kendine ait kulaklıklı uydu yayınlı LCD ekran televizyonu bulunmaktadır.  Arzu edenler için VCD/DVD oynatıcıları ile kendi film arşivimiz sunulur. Dergi ve kitaplarımız da mevcuttur.
Hasta Nakil araçlarımızhastalarımız kaldıkları yerden diyalize getirir ve diyaliz sonrasında en kısa  zamanda tekrar  geri götürür.

Şehir dışından uçak veya otobüs ile gelecek hastalarımız otogar veya havalimanından karşılanarak, konaklayacakları yerlere götürülür.

ÜNİVERSİTEDE NAKİL İÇİN  TETKİK YAPTIRMAK ÜZERE VE/VEYA TATİL İÇİN ANTALYA DIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZA KONYAALTI PLAJINDA, DENIZ KENARINDA KONFORLU KONAKLAMA İMKANLARI SUNULUR.


Dr. Funda SARI - Nefroloji uzmanı
Dr. Meltem TAMOĞLU - Diyaliz hekimi
Dr. Selçuk TANRIBİL - Diyaliz hekimiSSK
BAĞKUR
EMEKLİ SANDIĞI