AKUMER AKUPUNKTUR VE ESTETİK MERKEZİ

Soğuksu (Meltem) Mah. Toroslar Cad. Koza apt. No:51 /8-9-12
Antalya
Tel: (242)237 37 68
Web : www.akumer.com
Eposta : info@akumer.com

Kliniğimiz 2003 yılında açılmıştır.  Akumer marka tescilini 2005 yılında tamamlamıştır.

Kurumumuz Antalya ve bölge illerde yaşayan kişilere hizmet vermekle birlikte ilimizi ziyaret eden yurt içi ve yurt dışı turistlerin sık olarak uğrak yeri haline gelmiştir. Uzman  ve tecrübeli kadrosuyla  misafirperverliği  ile en iyiyi üretmeye çalışmaktadır. Sürekli yenilikleri takip ederek kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yaklaşık 600 metrekare alana sahip kliniğimizde  kırkı aşkın birim bulunmaktadır.

Akumer Akupunktur ve Estetik Merkezi olarak amacımız; kliniğimize gelen hastalarımızı öncelikle misafirimiz olduğunu kabul ederek; akumer sıcaklığı, misafirperverliği, aile ortamını, kaliteli ve kusursuz hizmetini otantik aynı zamanda modern ve nostaljiyi bir arada barındıran eşsiz dekoruyla birleştirerek bir ayrıcalık yaratmaktır.

Ayrıntılar Dünyası olan Akumer Estetik Merkezi'mizin giriş bölümündeki tonöslerin bir tarafının geceyi diğer tarafının gündüzü belirten dekoru akupunktur'un denge kavramını zıtlıklarını diğer bir deyişle; iyilik içinde kötülük, kötülük içinde iyilik (siyah içinde beyaz, beyaz içinde siyah) anlamını taşımaktadır.


Kliniğimizde 2 doktor Akupunktur Uzmanı  ve Medikal Estetik Hekimi ,3 hemşire ,2 sekreter ,12 estetisyen(güzellik uzmanı ) ve 3 stajyer estetiysen görev yapmaktadır.